Нефрологічні крайності
Насправді, відстань від, «Лікарю, в мене вже все, термінальна стадія ниркової недостатності, я скоро помру».., до «Спис у спині зовсім не заважає спати»..дуже маленька. І, нерідко, хвилі страху, незнання та авось, кидають людину з однієї крайнощі в іншу, на що витрачається купа:
СИЛ
ГРОШЕЙ
ЧАСУ
ЕНЕРГІЇ
І все марно.
⠀
Пропоную Вам, в вирії крайнощів, пошукати золоту середину, та навчитися берегти ЗДОРОВʼЯ моральне, фізичне та матеріальне.
⠀
1. ВНИКАЙТЕ В УСЕ, ЩО З ВАМИ ВІДБУВАЄТЬСЯ. Пацієнт, в більшості випадків, чітко звʼязує початок захворювання з якоюсь подією, а 90% успішного діагнозу – правильно зібраний анамнез.
✔️ Вникайте у свою хворобу та як з нею жити;
✔️ В медичні препарати, дози та тривалість прийому;
✔️ Уточніть, перепитайте, зверніться ще раз до лікаря, якщо відчуваєте, що не все вирішено;
✔️ Виконуйте призначення лікаря. Препарат не допоможе, якщо його не приймати, або приймати не правильно.
✔️ Говоріть правду. Не наша справа Вас обговорювати, засуджувати чи виставляти оцінки. Правда потрібна для правильного діагнозу та ефективного лікування.
⠀
2. ПЕРЕВІРЯЙТЕ ДОСТОВІРНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ. Ми всі диванні експерти, і у кожного з нас є «сусідка», яка краще знає: як лікувати, як воювати, як будувати, країною керувати, відновляти і тд. Як в вирії інформаційного шуму, знайти свій острів достовірної інформації?
Насправді, це дуже легко:
✅ За кожною інформацією / статтею /роликом в Гуглі та іже з ним є АВТОР. Перевіряйте кваліфікацію автора. Хто він, ким і де працює, його досвід, і, головне, яке відношення має до написаного.
✔️ Якщо я, нефролог, буду розказувати урологу з якого доступу краще зробити резекцію нирки, то він мене мʼяко попросить, – займатись своєю справою 😃 А якщо я розкажу енергетику, як саме потрібно енергію відновляти? Як далеко я по мандрую? 😃
❌ Не може травниця за покликом душі лікувати цукровий діабет та будь-які інші хвороби;
❌ Не може сусідка, якій допомогло, призначати Вам лікування;
❌ Не може давати рекомендації в «Гуглі» та іже, по діагностиці та лікуванню хвороб, людина, яка не має вищої медичної освіти та відповідної кваліфікації.
КОЖЕН МАЄ ЗАЙМАТИСЯ СВОЄЮ СПРАВОЮ.