Вартість квитка: 867 грн.

Дата проведення:
19.07.2024
17:00 – 20:00 за Києвом

Таймінг:

    17:00 – 19:00 онлайн семінар
    19:00 – 20:00 відповіді на запитання

Поділіться у соцмережах:

Нирки – життєважливий орган в організмі людини. При порушенні функції нирок життєдіяльність організму людини порушується. При повній зупинці роботи нирок – життєдіяльність організму припиняється.

Тому, збереження здоров’я нирок є неодмінною складовою збереження життя людини.

Задля повноцінного існування організму, природа наділила нирки потужним функціональним резервом: кожна нирка містить до 1 млн нефронів (робочі «конячки» нирок). Цього резерву більш ніж достатньо для всього періоду якісного життя людини. Крім того, людина може повноцінно жити навіть з однією ниркою, коли при певних обставинах орган було втрачено/видалено. Функціонального ресурсу однієї нирки цілком вистачить на весь період життя людини. Але, як це зробити? Як зберегти здоров’я нирок, нирковий ресурс на весь період життя?

Незважаючи на свою ресурсність, нирки дуже чутливі до дії зовнішніх факторів: шкідливі звички, неадекватне харчування та водний баланс, медикаменти тощо зі всією силою б’ють по нефронам. Окрім того, не менше нирки потерпають від негативного впливу внутрішніх факторів: підвищений тиск та цукор, супутні захворювання, інфекції, метаболічні відходи, хвороби самих нирок нещадно уражують нефрони та вичерпують нирковий резерв. Як це зупинити? Що робити аби зберегти здоров’я нирок? Як уберегти нирки від шкідливоговпливу зовнішніх та внутрішніх факторів?

Нирки помирають тихо. Вони практично не болять, не температурять, тривалий час хронічне порушення функції нирок може ніяк себе не проявляти. Але, відсутність симптомів не дорівнює відсутності ураження. Крок за кроком, нефрон за нефроном, потерпаючи від хронічного ураження, мовчазні нирки втрачають своїх побратимів, розвивається хронічна ниркова недостатність, яка нерідко, саме на цьому етапі і виявляється, коли «боржомі вже пити запізно». Як цьому завадити? Як вчасно виявити проблеми з нирками?

Як зберегти здоров’я нирок? Бранч з нефрологом про наболіле: тригодинний семінар, де ми вивчимо з Вами:

  1. Що таке нирки та їх основні функції.
  2. Головні фактори ризику, що впливають на здоров’я нирок.
  3. Перевіряємо здоров’я нирок правильно. Кому, коли і що здати.
  4. Як зберегти нирки здоровими. Доказові медикаментозні та немедикаментозні методи.
  5. Здорове життя з нездоровими нирками. Чи таке можливо?

Доступ до перегляду онлайн бранчу – на 1 рік.

NephroSkill – удосконалюємо свої нефрологічні знання разом!
Шановні учасники семінару!

Команда Nephro-Skill щиро вдячна за Вашу участь в нашому заході, – тригодинному онлайн семінарі «Як зберегти здоров’я нирок? Бранч з нефрологом про наболіле.».
Ми дуже цінуємо Вашу увагу!

Після успішного прослуховування семінару Ви отримуєте сертифікат учасника заходу.

Дякуємо, що обрали нас!
Удосконалюємо нефрологічні знання разом з Nephro-Skill!

З повагою,
Ольга Чуб

Відгуки

Залишити коментар