Вартість квитка: 650 грн.

Дата проведення:
31.05.2024,
18:00-20:00 за Києвом

Поділіться у соцмережах:

Інфекції сечовивідних шляхів – одні з найчастіших інфекційних захворювань в світі, що поступають за поширеністю лише ГРВІ. Кожна 3 жінка в віці до 25-30 років переносить хоча б один епізод циститу. Госпіталізації з приводу пієлонефриту налічують більше 100 тисяч щороку. Після першого епізоду ІСШ, до 27% пацієнтів мають повторні епізоди упродовж 6 місяців, у 10% людей – розвивається хронічний рецидивуючий перебіг.

Інфекції сечовивідних шляхів: EAU 2024 – двогодинний семінар, де ми з Вами розглянемо сучасні рекомендації EAU 2024 з приводу ІСШ, останні протоколи щодо якісної діагностики та ефективного лікування інфекцій сечових шляхів різної локалізації.

Інфекції сечовивідних шляхів: що ховається за частими рецидивами ІСШ? Як часто пацієнти з інфекціями не можуть позбутися рецидивів, потребують постійної терапії, та не досягають навіть часткових ремісій. Поговоримо про найпоширеніші причини рецидивуючого перебігу ІСШ, що зустрічаються в клінічній практиці, а також сучасну доказову профілактику інфекцій, включаючи вакцинацію та досвід її використання.

Інфекції нирок та сечовивідних шляхів: EAU 2024. Двогодинний семінар, який поглибить Ваші знання інфекцій нирок та сечовивідних шляхів, раціоналізує підходи до антибактеріальної терапії згідно концепції програми Antimicrobial Stewardship, розширить діагностичний пошук причин рецидивуючого перебігу ІСШ, та ефективної профілактики загострень.

Nephro-Skill – удосконалюємо знання разом!

Пройти тестування

Цей тест призначений лише для користувачів, які ввійшли в систему.


Цей тест вже не є доступним для проходження


Шановні колеги!
Команда Nephro-Skill щиро вдячні за Вашу участь в нашому заході, – двогодинному онлайн семінарі «Інфекції нирок та сечовивідних шляхів: гайдлайнси EAU 2024».
Ми дуже цінуємо Вашу увагу!

Для того, щоб отримати бали безперервного професійного розвитку, Вам потрібно пройти тестування упродовж заходу та до кінця дня семінару, тобто до 23:59 31.05.2024. Тестування буде доступним упродовж всього дня Семінару.

Тестування включає в себе 10 запитань з однією правильною відповіддю, яку треба обрати зі списку. Для зарахування 10 балів БПР Вам потрібно набрати щонайменше 85% правильних відповідей, тобто правильно відповісти не менше ніж на 9 запитань. Для успішного проходження тестування у Вас буде 2 спроби.

Після успішного проходження тестування, Ви отримуєте сертифікат учасника заходу з 10 балами БПР, які Ви можете перевірити на офіційному сайті центру тестування МОЗ України https://www.testcentr.org.ua/uk/bpr

Дякуємо, що обрали нас!
Удосконалюємо нефрологічні знання разом з Nephro-Skill!

З повагою,
Ольга Чуб

Відгуки

Залишити коментар