Вартість квитка: 800 грн.

Дата проведення:
26.04.2024,
18:00-20:00 за Київським часом

Поділіться у соцмережах:

Хронічна хвороба нирок – тихий вбивця та прихована пандемія 21 сторіччя. За прогнозами ВООЗ, до 2040 року ХХН стане 5 причиною смертності в світі. В загальній популяції, 1 із 10 людей має ХХН. Девʼять із десяти людей, які мають ХХН, не знають про це. Саме тому, якісна діагностика, особливо на начальних стадіях ХХН – вирішальна, як для вчасного призначення ефективної сучасної терапії, так і в підвищенні якості та подовженні тривалості життя.

НИРКИ ПІД МІКРОСКОПОМ: досліджуємо діяльність нефрону – двогодинний семінар, де ми з Вами розглянемо сучасну діагностику ХХН, новітні маркери ураження нирок, діагностичну значущість цистатіну С, від диференціюємо клубочкові і канальцеві ураження нирок, та визначимо як вчасно виявити ХХН.

НИРКИ ПІД МІКРОСКОПОМ: сучасна терапія ХХН. KDIGO 2024.
Попередні рекомендації KDIGO датуються 2012 роком. За 12 років отримано багато надважливих знань щодо патогенезу ХХН і механізмів нефропротекції, та, найголовніше, визначено алгоритм сучасної доказової терапії хронічних хвороб нирок, з урахуванням ШКФ, різними стадіями ХХН та супутніми патологіями.

НИРКИ ПІД МІКРОСКОПОМ – семінар, який поглибить Ваші знання хронічних хвороб нирок, систематизує підхід до вчасної діагностики ХХН, та оптимізує вибір тактики сучасної доказової нефропротективної терапії згідно останніх світових рекомендацій KDIGO 2024.

Кожна лекція доповнена розбором клінічних кейсів пацієнтів.

Nephro-Skill – удосконалюємо нефрологічні знання разом!

Користувачам, які приймали участь у заході, семінар буде доступний для повторного перегляду у виді запису упродовж 6 місяців.

Пройти тестування

Цей тест призначений лише для користувачів, які ввійшли в систему.


Цей тест доступний для проходження в період з 20:00 26 квітня по 23:59 3 травня.


Шановні колеги!
Команда Nephro-Skill щиро вдячні за Вашу участь в нашому заході, – двогодинному онлайн семінарі «Нирки під мікроскопом».
Ми дуже цінуємо Вашу увагу!

Для того, щоб отримати бали безперервного професійного розвитку, Вам потрібно пройти тестування упродовж 7 днів від дати заходу. Тестування буде доступним одразу по завершенню Семінару.

Тестування включає в себе 10 запитань з однією правильною відповіддю, яку треба обрати зі списку. Для зарахування 10 балів БПР Вам потрібно набрати щонайменше 85% правильних відповідей, тобто правильно відповісти не менше ніж на 9 запитань. Для успішного проходження тестування у Вас буде 2 спроби.

Після успішного проходження тестування, Ви отримуєте сертифікат учасника заходу з 10 балами БПР, які Ви можете перевірити на офіційному сайті центру тестування МОЗ України https://www.testcentr.org.ua/uk/bpr

Дякуємо, що обрали нас!
Удосконалюємо нефрологічні знання разом з Nephro-Skill!

З повагою,
Ольга Чуб

Відгуки

  Коментарі

 1. User Avatar
  Наталія Миколаївна Лук'яниця
  29 Квітня 2024

  Велика Вам подяка, пані Ольга! За щирість, за щедрість і ґругтовну лекцію!

  Відповіcти
 2. User Avatar
  Ксенія Геннадіївна Марченко
  3 Травня 2024

  Щиро дякую за змістовну лекцію! Без води, доказово, сучасно та адекватні тести!

  Відповіcти

Залишити коментар